Průmyslová řešení lithiových baterií včetně ESS

 
 
 
 
 
 

O nás

Kdo jsme
 
Lidé v EVC Group
 
Z naší historie
 
Naše vize
 
Reference
 
Certifikace
 
Pro novináře
 

Lidé v EVC Group

 

Ing. Oliver Garaj

Výkonný ředitel společnosti

 

"21. století bude obdobím velkých změn, mimo jiné v energetice a automotive sektoru. V obou těchto oborech se pohybuji po celou svou pracovní kariéru, práce pro EVC je tak velkou příležitostí zhodnotit nabyté zkušenosti a posunout tuto mladou a inovativní firmu dál."

Bc. Miroslav Svačina

Šéf vývoje elektroniky, jeden z prvních zaměstnanců firmy

 

"V EVC mám možnost podílet se na dlouhodobém vývoji a zlepšování zásadní elektroniky, jakou je zejména BMS, testovat bateriové články nebo být v kontaktu se zahraničními dodavateli špičkových komponent, z nichž následně stavíme zákaznická řešení. Možnost pravidelného vycestování na výstavy a po světě je nejen výzvou, ale i nutností v neustále se vyvíjejícím oboru elektromobility."

 

Mgr. Jan Vejbor

Obchodní zástupce, prodej trakčních baterií, elektrovýzbroje a elektromobilů

 

"Elektromobily pro mě byly od počátku cestou, jak jezdit nezávisleji a šetrněji. Tato technologie bude mít nespočet dopadů na náš každodenní život, stejně jako když se přesedalo z koňských sedel do vlaků a automobilů. Možnost prodávat bateriové systémy a elektrické pohony ne jako rohlíky, ale s přehledem o jejich jednotlivých vlastnostech, je oboustranným potěšením - pro prodávajícího i zákazníka."