Baterie, které Vás posunou dál... a výš

 
 
 
 
 

O nás

Kdo jsme
 
Lidé v EVC Group
 
Z naší historie
 
Naše vize
 
Reference
 
Certifikace
 
Pro novináře
 

Lidé v EVC Group

Ing. Martin Solař (2007-2019)

šéf výroby a konstrukce, první zaměstnanec firmy

 

"Když jsme EVC zakládali, pracoval jsem s pár kamarády na univerzitě na přestavbě dospělé spalovací motorky v praktické elektrické přibližovadlo. Dnes v týmu 30 lidí stavíme mnohasetkilowatthodinové bateriové skříně a důmyslné elektropohony pro autobusy, lokomotivy, stavební techniku nebo horské rolby. Má práce mě živí i baví zároveň."

Bc. Miroslav Svačina

šéf vývoje elektroniky, jeden z prvních zaměstnanců firmy

 

"V EVC mám možnost podílet se na dlouhodobém vývoji a zlepšování zásadní elektroniky jakou je zejména BMS, testovat bateriové články nebo být v kontaktu se zahraničními dodavateli špičkových komponent, z nichž následně stavíme zákaznická řešení. Možnost pravidelného vycestování na výstavy a za po světě je nejen výzvou, ale i nutností v neustále se vyvíjejícím oboru elektromobility."

Mgr. Jan Vejbor

obchodní zástupce, prodej trakčních baterií, elektrovýzbroje a elektromobilů

 

"Elektromobily pro mě byly od počátku cestou jak jezdit nezávisleji a šetrněji. Tato technologie bude mít nespočet dopadů na náš každodenní život, stejně jako když se přesedalo z koňských sedel do vlaků a automobilů. Možnost prodávat bateriové systémy a elektrické pohony ne jako rohlíky, ale s přehledem o jejich jednotlivých vlastnostech je oboustranným potěšením - pro prodávajícího i zákazníka."