Průmyslová řešení lithiových baterií včetně ESS

 
 
 
 
 
 

Kdo jsme

Kdo jsme a co děláme

 

Jsme důkladní. Předvídaví. Rychlí. Zodpovědní. Nápadití. A milujeme svojí práci.

To nám umožňuje pohybovat se neustále na vrcholu v tak rychle a dramaticky rozvíjejícím se oboru jako je vývoj a výroba bateriových systémů na bázi lithia.
Včetně dalších odvětví, které s ním úzce souvisí: elektromobilita a energetická úložiště.

 

Bateriové systémy na bázi lithia znamenaly důležitý krok v průmyslovém vývoji. Pro některé obory revoluční. A tento vývoj stále probíhá. Přicházejí nové technologie, nová řešení, nové výrobní postupy.

Jsme hrdí na to, že jsme aktivní součástí této průmyslové etapy. Naše know-how v tomto oboru přesahuje hranice naší republiky a bezesporu patří k evropské špičce.
Zde se dozvíte více o naší činnosti v oblasti výzkumu a vývoje.
Více o praktické aplikaci našich poznatků a zkušeností se dozvíte v sekcích Baterie pro elektromobilitu a Energetická úložiště.

 

Zeptáte-li se nás pro který obor znamenal příchod lithiových bateriových článků skutečnou revoluci, jednoznačně odpovíme: pro elektromobilitu. To, co bylo do té doby jen snem konstruktérů, bylo náhle technicky i technologicky realizovatelné.

A my sami jsme toho důkazem. Dávno před tím, než se začalo o elektromobilitě hlasitěji mluvit v médiích, jsme realizovali přestavby vozidel s klasickými spalovacími motory na elektropohon. Shromáždili jsme obrovské množství zkušeností, které přesahuje schopnosti jakéhokoliv sériového výrobce. Proto dnes z naší strany platí: „pokud se to hýbe, dokážeme to elektrifikovat“.
Více o našich elektropohonech se dozvíte zde.

 

Lithiové bateriové články otevřely novou kapitolu průmyslového vývoje. Patříme k těm, kteří do této kapitoly začali psát mezi prvními a budeme v tom pokračovat.
Tak, abychom byli stále mezi prvními.
Nahlédněte s námi do naší Vize.

 

 
 
 
Lidé v EVC Group »