Batteries that move you further… and higher

 
 
 
 
 

About us

Who we are
 
People in the EVC Group
 
From our history
 
Our vision
 
References
 
Certification
 
For journalists
 

People in the EVC Group

Martin Solař

Chief of Operation and construction, the first employee of the company

 

"When we founded the EVC, I worked with a couple of my friends at the university to rebuild a heavy combustion engine motorcycle in a practical electric commuter. Today, in a team of 30 people, we build powerful battery power systems and sophisticated electric drives for buses, locomotives, construction equipment or mountain snow cats. My work is earning my life and fun at the same time."

Miroslav Svačina

šéf vývoje elektroniky, jeden z prvních zaměstnanců firmy

 

V EVC mám možnost podílet se na dlouhodobém vývoji a zlepšování zásadní elektroniky jakou je zejména BMS, testovat bateriové články nebo být v kontaktu se zahraničními dodavateli špičkových komponent, z nichž následně stavíme zákaznická řešení. Možnost pravidelného vycestování na výstavy a za dodavateli po světě je nejen výzvou, ale nutností v neustále se vyvíjejícím oboru elektromobility.

Jan Vejbor

obchodní zástupce, prodej trakčních baterií, elektrovýzbroje a elektromobilů

 

Elektromobily byly pro mě od počátku cestou jak jezdit nezávisleji a šetrněji. Tato technologie bude mít nespočet dopadů na náš každodenní život, stejně jako když se přesedalo z koňských sedel do vlaků a automobilů. Možnost prodávat bateriové systémy a elektrické pohony ne jako rohlíky, ale s přehledem o jejich jednotlivých vlastnostech je oboustranným potěšením - pro prodávajícího i zákazníka.