Baterie, které Vás posunou dál... a výš

 
 
 
 
 

About us

Who we are
 
People in the EVC Group
 
From our history
 
Our vision
 
References
 
Certification
 
For journalists
 

People in the EVC Group

 

Ing. Oliver Garaj

Výkonný ředitel společnosti

 

"21. století bude obdobím velkých změn, mimo jiné v energetice a automotive sektoru. V obou těchto oborech se pohybuji po celou svou pracovní kariéru, práce pro EVC je tak velkou příležitostí zhodnotit nabyté zkušenosti a posunout tuto mladou a inovativní firmu dál."

Bc. Miroslav Svačina

šéf vývoje elektroniky, jeden z prvních zaměstnanců firmy

 

"V EVC mám možnost podílet se na dlouhodobém vývoji a zlepšování zásadní elektroniky, jakou je zejména BMS, testovat bateriové články nebo být v kontaktu se zahraničními dodavateli špičkových komponent, z nichž následně stavíme zákaznická řešení. Možnost pravidelného vycestování na výstavy a po světě je nejen výzvou, ale i nutností v neustále se vyvíjejícím oboru elektromobility."

 

Mgr. Jan Vejbor

obchodní zástupce, prodej trakčních baterií, elektrovýzbroje a elektromobilů

 

"Elektromobily pro mě byly od počátku cestou, jak jezdit nezávisleji a šetrněji. Tato technologie bude mít nespočet dopadů na náš každodenní život, stejně jako když se přesedalo z koňských sedel do vlaků a automobilů. Možnost prodávat bateriové systémy a elektrické pohony ne jako rohlíky, ale s přehledem o jejich jednotlivých vlastnostech, je oboustranným potěšením - pro prodávajícího i zákazníka."